Praca w Ol'Vita

Firma Ol’Vita wykazuje stały progres w rozwoju, dlatego jesteśmy otwarci na powiększanie naszego Zespołu o nowych pracowników zarówno stacjonarnych jak i pracujących w terenie. Stawiamy na rozwój, wiedzę, doświadczenie i zgrany zespół. Mamy ściśle określone priorytety, która nadają kierunek naszym działaniom. Jeśli misja firmy Ol’Vita jest bliska Państwa wartościom, zapraszamy do złożenia CV i listu motywacyjnego pod adresem biuro@olvita.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja: Biuro Wrocław ulica Zwycięska 20A

Opis oferty pracy:

Firma OLVITA jest specjalistycznym producentem produktów spożywczych z sektora zdrowej żywności. Liderem w swojej branży pod względem wysokiej jakości i szerokiej gamy produktowej. W związku z dalszym intensywnym rozwojem przyjmiemy do naszego oddziału we Wrocławiu:

PRACOWNIKA DZIAŁU SPRZEDAŻY

Firma zatrudnia pracowników na pełny etat. Praca biurowa jednozmianowa w godzinach 8-16 ( pon-pi). Proszę o przesyłanie CV tylko osoby poważnie zainteresowane podjęciem pracy w stabilnej i rozwijającej się firmie, jest to związane ze szkoleniem produktowym.

Firma o zasięgu międzynarodowym zatrudnia obecnie kilkadziesiąt osób.

Stanowisko pracy:
– kreowanie i rozbudowa nowej marki produktów,
– przyjmowanie telefoniczne zamówień od kontrahentów – sklepy, hurtownie, współpraca z klientem biznesowym, B2B
– wysyłanie ofert
– pozyskiwanie nowych odbiorców,
– wprowadzanie zamówień do systemu,

Wymagania:
– wymagane wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe po Instytucie Przyrodniczym lub pokrewnym o specjalizacji
– kierunki związane z technologią żywności i żywieniem człowieka, biotechnologia, bezpieczeństwo żywności, dietetyka
– komunikatywność,
– doświadczenie w handlu,
– sumienność i pracowitość
– kultura osobista
– język angielski w stopniu komunikatywnym, min B2

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie + dodatkową premię uzależnioną od efektów pracy
– możliwość dalszego rozwoju
– pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym

Biuro bardzo dobrze zlokalizowane, na przeciwko przystanek autobusowy i parking publiczny na 150 aut.

CV ze zdjęciem wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Przedstawiciel Handlowy

Firma OLVITA jest specjalistycznym producentem produktów spożywczych z sektora zdrowej żywności. Liderem w swojej branży pod względem wysokiej jakości i szerokiej gamy produktowej. Zakład produkcyjny  zlokalizowany jest na dolnym śląsku. W związku z dalszym intensywnym rozwojem i rozbudową zakładu zatrudnimy:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO  – Region: Mazowiecki – Warszawa

Opis stanowiska:
– Aktywne pozyskiwanie klientów, B2B, sklepy, hurtownie itp.
– Nawiązywanie trwałych relacji z przyszłymi kontrahentami
– Realizacja planów sprzedaży i budowa pozytywnego
wizerunku firmy na powierzonym terenie
– Raportowanie wyników sprzedaży
– Udział w akcjach promocyjnych

Wymagania:
– Min. wykształcenie średnie
– Min. roczne doświadczenie w sprzedaży produktów FMCG : najlepiej spożywczych
– Dobra znajomość regionu i lokalnego rynku produktów spożywczych
– Silna orientacja na wynik
– Wysoka kultura osobista
– Sumienność i systematyczność oraz rzetelność i uczciwość
– Prawo jazdy kategorii “B” – czynne

Oferujemy:
Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się Polskiej firmie o ugruntowanej pozycji
Dobre wynagrodzenie oraz premia uzależniona od osiąganych wyników
Otwartą drogę rozwoju zawodowego i awansu
Miłą atmosferę pracy w dobrym zespole.

Nowoczesne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)

Miło nam, że interesujesz się możliwością pracy w naszej firmie. Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko, wyślij do nas swoje CV. Może jeszcze nie wiemy, że potrzebujemy Cię w naszym Zespole 🙂

Proszę o zamieszczenie w aplikowanych dokumentach zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Krzysztofa Dziaduch PPHU Maszyny i Przetwórstwo Nasion Oleistych Ol’Vita Panków 2,
58-125 Pszenno O/Mysłków 84 a 58-124 Marcinowice na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Administratorem Danych Osobowych jest Krzysztof Dziaduch PPHU Maszyny i Przetwórstwo Nasion Oleistych Ol’Vita Panków 2, 58-125 Pszenno O/Mysłków 84 a 58-124 Marcinowice.
Dane kontaktowe: telefon 74/850-52-02, adres email: biuro@olvita.pl
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, nie mniej jednak konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r.
Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do wycofania zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.