Dane firmy

PPHU Maszyny i Przetwórstwo Nasion Oleistych
Ol’Vita Krzysztof Dziaduch
Panków 2, 58-125 Pszenno
O/Mysłaków 84 a, 58-124 Marcinowice
NIP 884 153 32 07
Nr konta: Santander 61 1090 2369 0000 0001 2168 7946

biuro@olvita.pl

Pracujemy pon-pt: 8.00-16.00

Sklep firmowy

Mysłaków 84A
czynny: poniedziałek – piątek, godz.: 8:00 – 16:00

Dział Handlu Hurtowego

Rafał Dziaduch

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu
rafal.dziaduch@olvita.pl

Marzena Boczkowska

Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu

74 660 68 39
570 65 82 06
marzena.boczkowska@olvita.pl

Aneta Bobowska

Specjalista ds. Marketingu
aneta.bobowska@olvita.pl

Urszula Wróblewska

74 660 68 12
570 64 12 04
urszula.wroblewska@olvita.pl

Sandra Lisowska

74 660 68 53
74 660 68 43
sandra.lisowska@olvita.pl

Martyna Bartoszewicz

74 303 01 95
570 63 82 01
martyna.bartoszewicz@olvita.pl

Monika Pakulska

74 660 63 88
monika.pakulska@olvita.pl

Sklep Internetowy – sprzedaż detaliczna

Urszula Wróblewska

74 850 52 02
sklep@sklep.olvita.pl

Dział Jakości

Aneta Gołuch

Dyrektor ds. Produkcji i Jakości Produktu
aneta.goluch@olvita.pl

Katarzyna Kamińska

Dział Zaopatrzenia
e-mail: olvita@olvita.pl

Zapytania dotyczące produktów proszę kierować na adres: olvita@olvita.pl
Wszelkie reklamacje proszę zgłaszać na adres: reklamacje@olvita.pl

Księgowość

Magdalena Samek

ksiegowosc@olvita.pl

Zapraszamy do kontaktu!


Zapoznałem się i w pełni akceptuję politykę prywatności